Doğru sorular soruyoruz.

22 Yıldır

Yaptığınız işi sizden daha iyi bilemeyiz.

Biz de en iyi kendi işimizden anlıyoruz. Bir çok farklı sektöre verdiğimiz hizmetlerden edindiğimiz deneyimlerle, sizi dijital mecrada başarıya taşıyacak soruları soruyoruz. Hedef kitlenizle hızlı ve sürekli iletişim sağlamanın, vereceğiniz yanıtlara bağlı olduğunu biliyoruz; sizi dinliyoruz.

Neler Sunuyoruz?

Web Tasarımı

Yaratıcılığımızı ve teknik bilgimizi kullanarak proje arayüzünü ve etkileşimliliği –estetiği ve işlevselliği- en üstün hale getiririz. Masaüstü ve mobil cihazlarda, gerektiğinde geleneksel mecralarda da, yaşayan; nefes alıp veren bir iş ortaya çıkarmayı, yalnızca övünebileceğimiz işlerin altına imzamızı atmayı garanti ederiz.

Yazılım

Dijitalde işlerin başlangıç ve bitiş noktası, zengin bir kullanıcı deneyimi sağlamaktır; bunu en kusursuz şekilde tasarlayabilmek ise sıkı bir planlama işi… Taslak, asla yalnızca bir taslak değil; ilk kod satırı yazılmadan, ilk çizgi çekilmeden önce uygun zamanlama ve doğru planlama ile sizi pazarlama hedeflerinize taşıyacak yüksek performanslı bir yapı kurmanın anahtarıdır.

Fotoğraf Çekimi

Doğru açıyı bulmanın anahtarı, doğru bakış açısını yakalayabilmek. Kurumsal prestij çekimleri, e-ticarete yönelik ürün çekimleri, sanatsal aktiviteler… Vizörden dijitale anın yolculuğu…

Dijital Pazarlama

Hedefe giden yolculuğunuzu kolaylaştırmak, yeni hedefleri birlikte belirlemek ve hep daha fazlasına ulaşabilmek adına ürününüzü veya hizmetinizi dijitalde birlikte ilerletelim.

Dijital Strateji Planlaması

Köklü bir marka veya yeni bir girişim… Bir projeye başlamadan önce beklentilerinizi anlar, hedefleri belirler; işinizi ve iş yapış şeklinizi tam olarak tanıyıp, özümseyerek ölçümlenebilir bir çalışma ortaya koyabilmek için zaman ayırırız. Marka oluşturma, fikir ve strateji geliştirme veya durum analizinde dijital mecradaki geniş pazarlama birikimimizi ortaya koyar; çözüm ortaklarınızla güçlü ilişkiler kurarız.

Tasarım ve Algı Yönetimi

Algı yönetimi, organizasyonlar kadar markalar için de, başarıyla yönetilmesi gereken kritik bir süreçtir. Fotoğraf, tipografi, renk, veri iletişimi, ses, animasyon, video veya itibar yönetimi… Orijinal ve ince düşünülmüş işler gerçekleştirme peşindeyiz.

Tercih Edenler

Partnerlerimiz